سلام

من اینجا 119 نشانه ظهور اقا امام زمان (عّجل الله تعالی فرجه) چند موردشو میگم  فقط در این متعجبم که بین این سی سال چه تفاوت هایی شده چون 30 سال پیش وقتی این کتاب نوشته میشد تنها یکی از نشانه ها وجود داشت که اونم در امریکا ولی العان صد در صد 80% وجود داره نگاه کنید

1-(100)-و دیدی که پسر به پدرش نسبت دروغ بدهد ، و پدر و مادرش را نفرین کند و از مرگشان شاد گردد

2-(101)- و دیدی که اگر روزی بر مردی بگذرند ولی او در ان روز گناه بزرگی بزرگی مانند بدکاری+کم فروشی+ و زشتی انجام نداده ناراحت است

3-(102)-و دیدی که:قدرتمندان غذای عمومی مردم را احتکار کنند (خدایی چقدرم کمه ! )

4-(103)-و دیدی که اموال حق خویشناوندان پیامبر (ص) ((خمس)) در راه باطل تقسیم گردد و با ان قمار بازی و شرابخواری شود

5-(104)-و دیدی که به وسیله شراب! بیماران را مداوا کنند و برای بهبودی بیمار ان را تجویز کنند(فکر کنم منظور نوشیدنه!)

6-(105)-و دیدی که مردم در مورد امر به معروف و نهی از منکر و  ترک دین بی تفاوت و یکسانند .

شاید فکر کنید من عمدا این مطالب رو اینجوری چیدم بس یه عکسم میندازم ببینید فقط من موندم باید حتما 80 سال دیگه هم بگزره تا نسل انسان از بین بره؟ البته اون جوری که خوندم وقتی اقا ظهور کنم دیگه نیازی به خوشید و ماه و هیچ چیز دیگر نیست ! و دوسنتن اینم بد نیست که روز ظهور امام زمان،،جمعه ظهر روز عاشورا خواهد بود !

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها