میخوام خارج از ایران باشم و اگه وضعیت ایران مثل العان باشه یه جوونایی مثل خودم کمک کنم بیان اون ور

میخوام زن نداشته باشم خودم باشم و تنهاییم و اون روی سگم و اون روی دیوونم که بیشتر تو اینه باهم حرف میزنیم   البته بماند کرم درون هم جای مخصوصی داره

میخوام هیجان زندگیم همیشه مثل یه باتری گوشی 100%​پر باشه و نزارم کم بشه مثلا چتر بازی کنم خودمو اخر با این کرم درون ممیکشم

میخوام چه پول زیادی داشته باشم چه اصلا نداشته باشم یه ادمایی که زره ای نیازمند پول هستن کمک کنم هیمشه

میخوام دختر داییم و شوهر بدم و بفرستمشون یه جایی که خوشبخت و خوشحال باشن اما من هیچ وقت دیگه هیچ نبینمشون یا خبری ازشون نشنوم

(ای ام به شدت ازش از دختر داییم تنفر دارم بنا به دلایلی !​ )​

ای ام میخوام یه پسر کوچولو یا یه دختر کوچولو از پرورشگاه بیارم یعنی یه جورایی ارزوم هستش

من میخوام یه جایی زندگی کنم که از همه ادم ها دور باشه مثلا بالای کوه اورست متاسفانه این روزا اونجا هم خیلی رفت امد میشه دور بودن از ادم ها رو دوست دارم البته روان پزشکا میگن این یه جوری بیماری هستش اما من میگم اونا خودشون دیوونن

میخوام روان پزشک بشم !

(شاید بعدا قسمت دوم این متن رو هم بنویسم ممنو به خاطر این که غلط املاییم هام و تحمل کردین )

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها